فراخوان سازمان اوقاف برای احصاء روش‌های حفظ قرآن

سازمان اوقاف و امور خیریه با موضوع طرح پژوهشی بررسی روش‌های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور و استانداردسازی و استخراج مدل‌های مطلوب فراخوان دارد.

به گزارش رسامدیا، دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور واقع در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با موضوع طرح پژوهشی بررسی روش‌های حفظ قرآن در داخل و خارج از کشور و استانداردسازی و استخراج مدل‌های مطلوب فراخوان داد.

بر اساس این فراخوان، دبیرخانه ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش‌های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن به شناسایی و احصاء روش‌ها در داخل و خارج از کشور بپردازد.

به همین منظور مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از پژوهشگران و اساتید علاقه‌مند دعوت می‌کند با تکمیل کاربرگ فرم پژوهشی (فرم پروپوزال) در این فرخوان شرکت کنند.

دو شرط لازم برای پژوهشگران در این فراخوان، آشنایی با موضوع حفظ قرآن و داشتن سوابق علمی و آموزشی مرتبط با این موضوع عنوان شده است.

مهلت ارسال کاربرگ فرم پژوهشی حداکثر تا بیستم مهر ۱۳۹۹ و از طریق نشانی الکترونیکی setadhefz@oghaf.ir اعلام شده و شماره ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۳۱ برای اطلاعات بیشتر در اختیار علاقه‌مند قرار داده شده است.

کمیته علمی – پژوهشی ستاد پس از بررسی طرح‌های پژوهشی واصله، فرد یا گروه برگزیده را اعلام خواهد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

وقف تألیف خدمتی جدید در جهت توسعه علمی و فرهنگی دانشگاه‌ها به‌شمار می‌آید

خواندن مطلب بعدی ←

انعقاد تفاهم‌نامه وقف تألیفات کتب آموزشی بین دانشگاه امام حسین(ع) و اوقاف

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *