رقابت 149 نفر از بانوان در مسابقات سراسری قرآن

چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن با حضور 149 نفر از بانوان از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء از صبح روز 18 آبان آغاز شد.

به‌ گزارش رسامدیا، رقابت‌های بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از صبح امروز، ۱۸ آبان‌ماه آغاز شده و تا ۲۳ آبان‌ماه ادامه دارد. در این روز نمایندگان شش استان رقابت خود را برگزار می‌کنند.

در بخش بانوان ۱۴۹ شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

شرکت‌کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئوکنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران ارتباط برقرار می‌کنند.

در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی براساس زمان‌بندی اعلام‌شده رقابت می‌‌کنند.

در بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن تیم داوری ۱۸ نفره‌ای به امر قضاوت می‌پردازند و سرپرستی این تیم را حوریه عقبایی برعهده دارد.

ضبط اجرای شرکت‌کنندگان بخش آقایان نیز که در مراکز استانی صداوسیما صورت می‌گیرد از ۱۷ آبان آغاز شده و تا ۲۲ همین‌ماه ادامه دارد.

→ خواندن مطلب قبلی

اسامی برگزیدگان رشته تفسیر عمومی مسابقات سراسری قرآن اعلام شد

خواندن مطلب بعدی ←

گزارش تصویری رقابت‌های بخش بانوان در مسابقات سراسری قرآن

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *