طی دیدار حجت‌الاسلام خاموشی و کولی‌وند انجام شد؛
دستور رئیس سازمان اوقاف برای استفاده از ظرفیت‌های وقف در طرح مدیریت کرونا

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح مدیریت کرونا ضمن استقبال از این طرح، دستور استفاده از ظرفیت ها و اماکن سازمان اوقاف و امور خيريه را صادر کرد و دستور داد فهرستی از اماکن مورد استفاده از این طرح آماده و به قرارگاه ارائه شود.

به گزارش رسامدیا، دکتر کولیوند رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا، در جهت پیشبرد اهداف و سیاست های این قرارگاه و تسریع در امور پشتیبانی این طرح، با حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خيريه، دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه که در محل سازمان اوقاف و امور خيريه و با حضور برخی مدیران آن سازمان برگزار شد، دکتر کولیوند ضمن اشاره به اهداف این طرح گفت: در بحث افراد مبتلا به کرونا، با دو قشر با وضع مالی مناسب که می توانند هنگام ابتلا قرنطینه را رعایت کنند و گروهی دیگر که وضع مالی مناسب ندارند و نمی توانند قرنطینه را رعایت کنند مواجه هستیم.

وی گفت: خانواده هایی هستند که ممکن است در یک خانه کوچک تعداد زیادی زندگی کنند که اگر فردی در این خانواده بیمار شود، در بحث قرنطینه به مشکل خواهند خورد و ممکن است کل افراد خانواده درگیر این بیماری شوند.

دکتر کولیوند ضمن قدردانی از دستگاه هایی که تاکنون در جهت همکاری با قرارگاه پشتیبانی شهید سلیمانی، همکاری کردند اضافه کرد: قوه قضاییه، ستاد کل نیرو های مسلح، وزارت ورزش و جوانان، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و جمعیت هلال احمر از اهداف و سیاست های این قرارگاه استقبال و آمادگی خود از نظر ظرفیت، امکانات و حتی نیروی انسانی آن دستگاه اعلام کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در این جلسه، ضمن استقبال از این طرح، دستور استفاده از ظرفیت ها و اماکن سازمان اوقاف و امور خيريه را صادر کرد و دستور داد فهرستی از اماکن مورد استفاده از این طرح آماده و به قرارگاه ارائه شود.

→ خواندن مطلب قبلی

نقش مؤسسات قرآنی در معافیت مالیاتی / قوانین شفاف باشد

خواندن مطلب بعدی ←

مراکز افق به یاد سردار دل‌ها در خدمت به مردم کمر همت بسته‌اند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *